Про магазин | ТОВ "Еліта Сідс"
0

Графік роботи: ПН-ВС: 09.00-18.00 (без вихідних)

Про магазин

Офіційний сайт ТОВ «Еліта Сідс»

У вас є планшет, компьютер, смартфон? Чудово! А у нас є насіння!

Якщо завдяки своїй електронній забавці ви вже зайшли на наш сайт, то давайте знайомитись.

Ми – десятеро молодих агрономів. Здобувши професійний досвід роботи у відомій компанії ТОВ «Агрофірма-Елітсортнасіння» (була заснована в 2001р.), ми вирішили працювати більш інноваційно, сучасно й швидко. Отже, залишивши лоно названої фірми, але взявши їз собою традиції шанування овочівників, городників і квітникарів, ми створили свою молоду компанію – ТОВ «Еліта Сідс».

На ринку працює чимало насіннєвих компаній. Втім, наша реально унікальна. Адже ми постачаємо до України найкращі гібриди і сорти овочів, прянощів та квітів закордонних виробників, а також здійснюємо прямі поставки цибулин квітів із Голландії.

Нашими партнерами є провідні фірми Європи: (GSN, Semences, Clause Tezier) Франції, (Satimex Quedlinburg, N.L. Chrestensen, Benary) Німеччини, (Polan, Rolimpex, Malopolska Hodowla Roslin) Польщі, (Holland Bulb Market) Голландії, Італії Угорщини.

Поважаючи вас, а також дбаючи про власний авторитет, ми гарантовано запропонуємо вам:

  1. високу якість продукції за доступними цінами;
  2. насіння ми відпускаємо безпосередньо від виробника, минаючи посередників, що дозволяє вам отримати товар з мінімальною націнкою;
  3. гнучку цінову політику і постійно діючу систему накопичувальних знижок;
  4. високу якість нашої продукції, підтверджену відповідними сертифікатами.

Звернувшись до нас, ви неодмінно отримаєте якісну консультацію наших досвідчених спеціалістів у підборі асортименту та агротехніці з вирощування насіння, цибулин та багаторічних рослин.