Цибуля саджанка оптом | ТОВ "Еліта Сідс"
0

Графік роботи: ПН-ВС: 09.00-18.00 (без вихідних)

Буряко кормовий жовтий – Урсус Полі

slider буряк
Весь товар у заводській упаковці! 100% гарантія якості! Доставка по Україні через Нову пошту!

Товар вже на нашому складі у Києві

УРСУС ПОЛІ - 20кг

Коренеплоди циліндричної форми. Шкірка плода жовта або оранжево-жовта, м’якоть біла або злегка кремова, соковита. Поверхня гладка. Сорт добре зберігається до лютого. Урожай коренеплодів становить 900-1100 центнерів із гектара. Один з найкращих гібридів за вмістом сухої речовини (12-13 відсотків) та цукрів. Легко висмикується руками, підходить для механізованого збору. Вирізняється високою лежкістю. Стійкий до стрілкування та хвороб. Добре зберігається.

НАСІННЯ ФАСОВАНЕ У МІШКИ ПО 20 КГ

0 мішки
ЗАЛИШИЛОСЬ

Шукаємо партнерів

Бажаємо запропонувати вам співпрацю з нашою компанією, ми займаємося пакетуванням насіння овочів, квітів, пряних трав та цибулин квітів з Голландії. Так само реалізуємо насіння у фірмових банках (250 і 500г) та на будь-яку вагу.

Ми готові постачати вам насіння під реалізацію, у нас досить низька ціна та висока якість, тому що 90% насіння у нас імпортної селекції з Німеччини, Італії, Франції, Нідерландів та Польщі.

Пакети Еліта сідс

Схема роботи дуже проста - укладаємо договір, ми відвантажуємо вам товар, ви його продаєте і розраховуєтеся з нами за підсумком місяця або іншого періоду.

У нас також є торгове обладнання – стійки для продажу насіння різного типу або ви можете розміщувати товар на вашій вітрині чи полицях будь яким способом.

НАПИШІТЬ НАМ