Цибуля саджанка оптом | ТОВ "Еліта Сідс"
0

Графік роботи: ПН-ВС: 09.00-18.00 (без вихідних)

Буряк кормовий в асортименті

slider буряк
Весь товар в професійній упаковці! 100% гарантія якості від виробника! Доставка по Україні!

Нова поставка 2023 року вже на складі у Києві

ЦЕНТАУР ПОЛІ (ZENTAUR POLY)

Особливості Сорту – готелічается висока асоціація сухих весіль. Groosh захищений. Пригодна до збору механізованим способом. Морфологічні та агрономічні характеристики Тип напівсахарна Окраска корнеплодов білий Форма корнеплодов овальна Потужність в грунті 60% Реакція на агротехніку висока лежкість дуже висока Вміст сухих речовин 12,5-14,0% Урожайність листків 330-380 ц / га Урожайність корнеплодов 1000-1100 ц / га Стійкість до хвороб стресових факторів Корневі гнилі толерантний Церкоспороз 7 балів Желтуха толерантний мучнистая роса толерантний Рекомендації ПО Посева Рекомендована зона вирощування Степь, Лесостепь, Полісся Рекомендована густота стояння 4-5 рослин / м. стор. Рекомендована волатильність сбора 80-90 тис. растений / га

УРСУС ПОЛІ (URSUS POLY)

Волошки циліндричної форми. Kozica плода жовта або оранжево-жовта, мякоть біла або легко кремова, сочна. Гладка поверхня. Вид хворий на лихоманку. Урожай корнеплодів становить 900-1100 ц/га. Один з кращих гібридів за вмістом сухої речовини (12-13 відсотків) і сахарів. Злегка розгинається руками, йде за механізованого розвідника. Має високу щільність. Припиніть стрілянину і біль. Він дуже захищений.

РЕКОРД ПОЛІ (REKORD POLY)

Унікальний польський сорт, має таку ж високу плодючість, плодючість кореня 1100 – 1300 ц/г. Багатоплідна свекла кормова, корнеплод циліндрично-конічної форми, червоно-рожевого кольору, білорозодої. Корнеплоды дуже сочні, гладкі, 40% з них перекриваються поверхнею почвы, тому дуже легко збирається. Ростіння стійкі до захворювань, не пускають стріл. Хорошо reagirouet а внесение удобрений при подормці. Не люблю погоду, збільшуюся, маса тіла до 6 кг.

НАСІННЯ ФАСОВАНЕ У МІШКИ ПО 20 КГ

0
Залишилось мішків

Шукаємо партнерів

Бажаємо запропонувати вам співпрацю з нашою компанією, ми займаємося пакетуванням насіння овочів, квітів, пряних трав та цибулин квітів з Голландії. Так само реалізуємо насіння у фірмових банках (250 і 500г) та на будь-яку вагу.

Ми готові постачати вам насіння під реалізацію, у нас досить низька ціна та висока якість, тому що 90% насіння у нас імпортної селекції з Німеччини, Італії, Франції, Нідерландів та Польщі.

Пакети Еліта сідс

Схема роботи дуже проста – укладаємо договір, ми відвантажуємо вам товар, ви його продаєте та розраховуєтеся з нами за підсумком місяця чи іншого
договірного періоду.

У нас також є торгове обладнання – стійки для продажу насіння різного типу або можна розміщувати товар на вашій вітрині чи полицях будь-яким способом.

Напишіть нам