Партнерам | ТОВ "Еліта Сідс"
0

Графік роботи: ПН-ВС: 09.00-18.00 (без вихідних)

Партнерам

Пакети Еліта сідс

Пропозиція про співпрацЮ

Добрий день, хочемо запропонувати вам співпрацю з нашою компанією, ми займаємося пакетуванням насіння овочів, квітів, пряних трав і цибулин квітів з Голландії. Так само реалізуємо насіння в фірмових банках (250 і 500г) і на будь-яку вагу.

Ми готові постачати вам насіння під реалізацію, у нас доволі низька ціна та висока якість, так як дев’яносто відсотків насіння у нас імпортної селекції з Німеччини, Італії, Франції, Нідерландів і Польщі.

Сорти: Рекорд, Центаур, Урсус

Буряк

Сорти: Августа, Болеро, Сеншуй, Стартер, Шексіпр, Шалот, Штурон, Штутті, Штутгартен Різен, Бірнфорнміге, Ред Барон, Ліра, Гледстоун, Кармен, Голіат, Глобо…

top_onion_senshui_shelskir

Тюльпани, Гіацинти, Мускарі, Анемони, Астільби, Бегонія, Гемерокаліс, Гладіолус, Ехінацея, Жоржини, Іриси, Кали, Канни, Крокуси, Лилії, Півонії, Примули, Тигридії, Флокси, Фрезії, Хости, Проліски…

slider_flowers

Торгівельне обладнання

Схема роботи дуже проста – укладаємо договір, ми відвантажуємо вам товар, ви його продаєте і розраховуєтесь з нами за підсумком місяця або іншого договірного періоду.

У нас також є торгівельне обладнання – стійки для продажу насіння. Або можна розміщувати їх на вашій вітрині чи полицях будь-яким способом.

slider слайдер

Передзвоніть нам

0676353945

Власов Артем
netelitaseeds@gmail.com
Або пишіть в будь якиий месенджер

Напишіть нам

Слідкуйте за нами в соціальних мережах