Весна на підвіконні | ТОВ "Еліта Сідс"
0

Графік роботи: ПН-ВС: 09.00-18.00 (без вихідних)

Весна на підвіконні

Хочемо поділитись з вами корисною інформацією. Квіти продають у магазинах цілий рік. Як що ви не встигли посадити цибулини у відкритий грунт восени-не біда Є декілька способів виправити маленьку прикрість. По агротехніці вирощування цих цибулин головне-ХОЛОД. Як що немає змоги вирощувати в приміщенні,то є можливість посадити навесні,коли розмерзнеться грунт. Необхідно лише покласти на зберігання у прохолодне місце з температурою 5-8 градусів. Виростити самостійно на своєму підвіконні весняну квітку– незрівнянне задоволення.

Найчастіше серед зими вирощують цибулинні рослини з коротким періодом від пробудження до цвітіння. До таких рослин належать  нарциси, гіацинти, деякі сорти лілій і тюльпани, дрібноцибулинні, що зацвітають у відкритому ґрунті напровесні – крокуси, мускарі, сцили, хіонодокси, пушкінії. Технологія вигонки цибулинних зовсім не складна, і якщо засвоїти її правила, можна всю зиму прикрашати свій будинок весняними квітами.

Підбираємо горщик,в залежності від кількості та розміру висажених цибулин. Грунт беремо торфосуміш «Універсальну». На дно горщика спочатку ложимо шар керамзиту,а потім грунт. Цибулинку вдавлюють в землю, присипають і притискають грунт, щоб її верхівка виглядала на 1,5 см. Посаджені цибулини варто накрити паперовими ковпачками і на 40-45 днів поставити в темне, прохолодне приміщення. Підійде нижня полиця холодильника. Температура має бути на рівні 5-9°С, при більш низькій температурі утворення коріння уповільниться. Грун в горщику необхідно зволожувати, але не перестаратися, щоб цибулинка не згнила.

Коли паростки  досягають 8-10 см, горщики переносять в тепле приміщення і поступово привчають рослинку до світла, знімаючи ковпачки на декілька годин. Потім їх знімають зовсім і підливають цибулинки більше. Зацвітають  через 3-4 тижні після того як їх вносять в тепле приміщення. Варто відмітити, що при температурі 10-12°С цвісти рослина може 20-25 днів, а при 20-22°С – 15-18 днів.